Panaget v městském bytě

Luxusní dřevěné podlahy nejsou určeny pouze pro novostavby nebo prostorově okázalé vily, ale dokonale povýší i jakýkoli městský byt bez ohledu na velikost. Přesvědčte se!

Když si mladá rodina pořídila byt na okraji Prahy určený k rekonstrukci, měla jasnou představu o podlaze – dřevěná dubová s naturálním vzhledem. Je nám ctí, že se s tímto požadavkem obrátili na nás.

Dubová podlaha Panaget, Topaze
Dubová podlaha Panaget, Topaze

Kritéria byla jasná: dubová vrstvená podlaha, přírodní vzhled, kvalitní povrchová úprava a ideálně výroba šetrná k životnímu prostředí. Důležitou roli hrála také finanční dostupnost i pro mladou rodinu s miminkem. Zkrátka a dobře, jsme nadšení, že jsou klienti spokojení a jejich dřevěná podlaha s nimi žije jejich život.

Volba tak padla na dubovou podlahu značky Panaget, která vyniká svým luxusně-ležérním vzhledem, velmi kvalitní povrchovou úpravou, cenovou dostupností a pyšní se také využitím pouze lokálních surovin použitých při výrobě podlahy.

Klienti si zvolili variantu Topaze, s lakovaným povrchem a nášlapnou vrstvou 3,4 mm. Skvělá volba!

Klienti oceňují zejména příjemný povrch, který si udržuje stabilní teplotu. Přímo na podlaze si tak může hrát jejich malá dcerka, ale využívají ji i k meditaci nebo dokonce k cvičení jógy. Jako obrovskou výhodu zmiňují i fakt, že podlahu nemusí uklízet – netvoří se na ní chomáče prachu, což ocení každá domácnost s dítětem nebo domácím mazlíčkem. Zkrátka a dobře, jsme nadšení, že jsou klienti spokojení a jejich dřevěná podlaha s nimi žije jejich život.

Scroll to Top